90210 - Beverly Hills Strona Główna
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsza Serialowa Paczka Przyjaciół
Autor Wiadomość
Shannen 

Ulubiony bohater: Brenda&Dylan
Zasługi: 11
Otrzymał 181 piw(a)
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   Najlepsza Serialowa Paczka Przyjaciół

Kochani tutaj piszemy jaką paczkę z seriali uwielbiamy najbardziej. No i za co ją uwielbiamy.

Więc u mnie sprawa wygląda następująco :

1. Friends - czyli Monica, Chandler,Rachel, Ross, Joey i Phoebe.
za co ich uwielbiam ? Za to że mimo iż się kłócą to są stabilni nie ma wśród nich destrukcyjnych sytuacji jak to mamy np. w Beverly Hills 90210 no i kocham ich za to że jak coś się złego staje jednemu w paczce to reszta stara się mu pomóc jak tylko może. A poza tym ile w tej paczce jest indywidualności . Hehe każdy z nich jest inny a jednocześnie taki wspaniały.
No i pary jakby na to nie patrzeć są dla siebie wprost stworzone hehe Joey i Phoebe ;P

2. Beverly Hills 90210 - oczywiście z początku serialu. Wtedy jeszcze nie było między nimi tak źle. Byli ze sobą zżyci lubili ze sobą pędzać czas. wszystko było super dopóki nie zaczęło się podbieranie sobie chłopaków / dziewczyn.
Lubiłam wtedy relacje dziewczyn czyli Brendy, Kelly, Donny i Andrei natomiast jeżeli chodzi o chłopaków to widać było że świetnie się dogadują ze sobą Brandon i Steve potem dołączył do nich David a Dylan to właściwie tylko z Brandonem dobrze się dogadywał.

na razie tyle jak coś mi się jeszcze przypomni to będę pisała. :D

Postaw piwo autorowi tego posta

Gays 

Ulubiony bohater: Annie
Zasługi: 106
order

Otrzymał 228 piw(a)
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

Proste , że moją ulubioną serialową paczką będzie paczka z serialu skins .
Zastanawiam się tylko , z której generacji . Hmmmm
Uważam jednak , że bardziej zżyci byli ze sobą bohaterowie 2 generacji .
Stąd moja ulubiona paczka przyjaciół to Em,Naomi,Katie,Cook,JJ,Freddy,Effy,Pandora,Tomas

Z naszego 90210 lubię tylko Naomi i Silver razem .

fank 

Ulubiony bohater: Erin Silver
Otrzymał 91 piw(a)
Ostrzeżeń:
 2/3/6

Musialem sie nad tym powaznie zastanowic.Szczerze mowiac nigdy sie nad tym nie zastanawialem.Jednak jestem pewien swego wyboru.
Wg mnie najlepsza serialowa paczka przyjaciol jest ekipa z Cougar Town.Kazdy z nich jest inny,autonomiczny.Odbiegaja od takiego przeslodzonego wyobrazenia o przyjazni.Mimo ze kazdy kazdego,mniej lub bardziej lubi,razem tworza cos fajnego

Z drugim miejscem mam problem.Bo chodzi o to,ze chcialbym umiescic tu bohaterow Brothers & Sisters.Sa co prawda rodzenstwem,ale oprocz ,oczywistej wiezi ,laczy ich wspaniala przyjazn.Sa wobec siebie uszczypliwi i sarkastyczni,ale to dodaje im tylko uroku,a kiedy nadejdzie potrzeba rzucaja wszystko,by pomoc .

pacia888 

Ulubiony bohater: Silver, Liam, Ivy
Zasługi: 32
Otrzymał 6 piw(a)

Ja chyba wybiorę tylko paczke chłopaków z Beverly Hills - Dix, Teddy, Liam, Navid. Bardzo ich lubię :)

muqq 

Zasługi: 1
Otrzymał 272 piw(a)
Wysłany: Pią 15 Lip, 2011   

Kobitki z L Word :D

Shannen 

Ulubiony bohater: Brenda&Dylan
Zasługi: 11
Otrzymał 181 piw(a)
Wysłany: Sob 16 Lip, 2011   

Kobitki z Sex In The City - mimo iż mają facetów i zmieniają ich jak rękawiczki to laski trzymają się razem i się sobie ze wszystkiego zwierzają. uwielbiam Carrie jest taka rozkoszna i fajna. Samanthy jakoś nigdy nie lubiłam . :P

Polecacz

Odpowiedz do tematu